| mariannkas a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii serialului PARIU CU VIATA (doar si doar pentru fani)! Care este dupa parerea voastra cea mai frumoasa fata din serial? Dar cel mai frumos baiat?
Funda! love struck :*

Răspuns Câştigător
| Hangover a răspuns:

Pai sa vedem
Dintre fete dupa parerea mea sunt doua fete mai frumoase, Ioana si Sara pentru ca ele sunt frumoase si cu machiaj dar si mai frumoase fara machiajhappy dar daca ar fi sa aleg intre ele doua as alege-o pe Ioana pentru ca are un comportament mai putin rasfatat si vocea ei poate atinge note ce Sara nu le poate atingehappy

Acum sa vedem baietti:X
Multe fete sunt inebunite dupa Cristi, intr-adevar e frumos baiatul insa cam fustangiu, Parerea mea, prea repede schimba fetele. Dar Stefan? Te'ai uitat vreodata cu atentie la Stefan sa vezi ce frumusete naturala are? Ochi albastri ca si cerul si chipul acela de copillove struck o Dumnezeule nu ma mai gandesclaughing Si Dima. of Dima cu accentul lui de Chisinau:X si corpul ala bine facut, si Andrei este dragut si e bine facut dar e ceva ciudat cu fata lui thinking Dar Stefan ramane ca si danseaza e si frumos si a nice guy ^^hai ca m-am luat la vorba...
Fundoi?batting eyelasheslove struck

4 răspunsuri:
| valentinamarinamary a răspuns:

Vladd cu sigurantaaa cel mai frumos si cristina si alina.

| denyxxx a răspuns:

Eu zic Vlad si sara...dar hai sa ne gandim pana la urma sara e cea draguta si sexi fata din serial...

| BanuAlexuta a răspuns:

Da dintre fete nu prea stiu, fiecare edraguta in felul ei dar mie imi place de Anca si Ioana...si Sara e draguta dar e cam rasfatata.dar de cand e cu Dima parca e mai draguta! dar pana la urma o aleg pe Anca.
Da baieti...Imi plac mult 3 dintre ei.Cristi, Stefan dar in special Vlad, Da Cristi e dragut dar e genul de baiat care ar avea o relatie mai lunga si da Stefan are niste ochi superbi dar pentru mine Vlad e cel mai dragut.Imi place felul lui de a fi dar mi-ar placea sa fie mai energic! Andrei, da si el e dragut dar mi se pare ca fata lui are ceva in neregula...Si Dima e dragut dar bretonul ii acopera toata fata!
deci fata:Anca
baiat:Vlad
cuplul perfect nu? daca nu s-ar baga nesuferitul de Bogdan...
Funda?

| denisatania01 a răspuns:

Eu cred ca cele mai frumoase fete sunt Ioana(Alina Eremia) si Monica(Alexia Talavutis).
Iar dintre baieti... Cristi(Raphael Tudor), Andrei(Dorian Popa) si Dima(Dima Gheoghita Trofim). Parerea mea!