| Patyi a întrebat:

Buna TPU si Hristos a-nviat! Am o intrebare pentru fanii serialului PARIU CU VIATA (doar si doar pentru fani love struck)! Dupa parerea voastra, care este cea mai frumoasa melodie din serial? Dau funda! love struck

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Antidrog, am invatat sa lupt happy
Sunt melodiile mele preferate happy. Imi amintesc in fiecare zi ca timpul trece si trebuie sa las prostiile deoparte :*

3 răspunsuri:
| adee25 a răspuns:

La La love song(preferata mea, dar mai sunt si altele care imi plac, dar sunt atat de multe...).