| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu....am o mare problema, sunt admina pe o pag de pe fb dar aceasta a fost furata...nu stim cum sau de cine, stie cineva cum am putea sa o recuperam?
Dau funda pentru cel care imi da un raspuns care sa functioneze
Scuze de categorie dar nu stiam ce sa aleg

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Uite ce mi se pare ciudat este ca nimeni nu scrie la cei de pe facebook despre aceste nereguli. Daca ai fost tu admina pe aceasta pagina, pagina furata, etc. Scie celor de la facebook cu tot ceea ce ti s-a intamplat + un numar de contact si rezolva ei. Le vor trebui date ca: cand a fopst facut, cine a fost admin + ce s-a intamplat. succes: https://www.facebook.com/help/220217228006012/

| LeahAduRose a răspuns:

Http://tomsgoldenrules.wordpress.com/......-solution/

nu am nici o idee. poate asta ajuta