| ConnY a întrebat:

Buna TPU am o problema cam marewhistling...eu am windows movie maker in pc si nu merge sa editez niste filmulete de la o prietena. le'am facut cu telefonul si cand vreau sa le pun sa le editez imi arata: The file C:\Documents and Settings\Predus Alina\Desktop\5.MP4 is not a supported file type, and it cannot be imported into Windows Movie Maker.si nu stiu cums a le fac. cine ma poate ajuta si pe minebatting eyelashesdau funda si voi...si mersi anticipatbatting eyelashes:X

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Trebuie să le deschizi cu un program care suportă formatul 3GP, filmuleţele fiind de acest tip... A-one 3GP Video Converter este foarte bun, îl găseşti aici: http://www.newfreedownloads.com/......erter.html

Apeşi acolo sub poză, unde scrie "Download A-one 3GP Video Converter Free Trial" şi apoi pe următoarea pagină apeşi "Download Link 1" dacă nu porneşte singur.

2 răspunsuri:
| ConnY explică:

Minamonick eu stiu engleza dar nici un film nu merge pus...

| minamonick a răspuns:

Nu stiii engleza? acolo spune ca videoclipul facut pe tel tau nu e bun pentru program. Incearca cu alte videoclipul de pe alt telefon sau de pe net. de pe tel meu merge.