| vyrus91 a întrebat:

Buna TPU...am o rugaminte,am vazut in urma cu ceva timp un film cu un joc monopoly in care jucau niste personaje si cand dadeau cu zarul la monopoly si executau pedepsele in realitate, practic intrase ei in monopoly si erau piesele de monopoly... vreau sa stiu cum se cheama filmu dau funda

2 răspunsuri:
| mikutsalove a răspuns:

Am vazut de multe ori filmul.winking

Si cred ca acesta este se numeste Jumanji....si ai dreptate acei copii incep sa joace pana cand la un momentdat ramani blocati in joc si ii descopera altcineva. Funda please?:* Bye