| aditzuca a întrebat:

Buna TPU, Am remarcat ca nu se mai difuzeaza walking dead azi la PRO TV si nici restul saptamanii...Se va mai difuza, poate saptamana viitoare?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, poate saptamana viitore.

| Yahweh a răspuns:

Poti vedea ultimul sezon din walking dead aici : http://frapex.ro/......trare.html

| kanedobrin a răspuns:

Stiu sigur ca nu...as fi vrut sa-l vad pe tv...dar l-am vazut pe internet hd

| AL3xooTzO a răspuns:

Nu ştiu protv sunt handicapaţi bagă serialu ăla de căcat homeland şi chiar m-am uitat la program şi săpt asta nu avem walking dead ce nesimţiţi

| gavrilalex a răspuns:

Nu stiu... sper sa se difuzeze de saptamana viitoare, imi placea foarte mult serialu'...