| NarcisEusebiu a întrebat:

am remarcat ca nu se mai difuzeaza serialul "The walking dead". Si nu stiu de ce. Daca ma puteti ajuta cu cauze sau data redifuzarii, v-as fi foarte recunoscator!

Răspuns Câştigător
| Alexanderrrrr a răspuns:

Pai astia de la pro tv au cumparat doar sezonul 1 si 2 daca vrei sa vezi tot sezonul 3 si primele 4 episoade din sezonul 4 luni apare episodul 5 te poti uita online sau il poti lua de pe net! :3

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Online nu il vrei?

| Rallu08 a răspuns:

Probabil ca au fost si ei in vacanta saptamana asta. laughing Sa speram ca de luni il da iar.