| LionelJosh a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebarewinking Am vazut mai demult un film pe care as vrea foarte mult sa-l revad...Era vorba de un copil care vrea sa-si schimbe parintii si isi tot cauta cate o familie noua dar de fiecare data cand ajunge intr-un alt camin ceva nu ii place si pana la urma se intoarce la familia lui. Nu tin minte prea multe detalii. Ma poate ajuta cineva va rog? dau funditahappy

4 răspunsuri:
| LionelJosh explică:

Nu e MR Bean si nici Hotel Pnetru Catei pentru ca l-am vazutsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mr.Bean-Mister-Bean-Mistar Bin-Domnul Fasole-asa se numeste filmul funda?

| TheScamy a răspuns:

Hotel pentru catei ced ca e...

| ριтιquтss a răspuns:

Probabil ''Hotel Pentru Catei''. Este vorba si despre ce zici tu mai sus. happy