| andreeahri a întrebat:

Buna tuturor, acum cativa ani am vazut un film care mi-a placut mult. O sa va povestesc in mare parte despre ce e vorba, sper ca ma puteti ajuta.

Este vorba despre o femeie care ajunge pe o insula pentru a-si gasi fiul pierdut cu mult timp in urma.
Ajunsa acolo vorbeste cu seriful insulei si pana la urma il gaseste pe baiat, dar nu ii spune acestiua ca ea este mama lui.
Cand tatal baiatului afla despre ce este vorba isi ia fiul si vrea sa fuga, dar ea ii opreste, ca mai apoi sa aiba o discutie cu fostul sot si sa afle ca in urma unui incendiu el si-a luat baiatul si au fugit pe acea insula.
La sfarsit din cate imi amintesc, fostul sot este arestat.

Mi-ar placea mult sa revad filmul, dau funda celui care ma ajuta. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| andreeahri explică:

Iti multumesc din suflet, acesta este! ❤

| faramatania a răspuns (pentru andreeahri):

Cu plăcere și mulțumesc și eu.