| Anca002 a întrebat:

Am si eu o intrebare:In Twilight, dupa ce Edward si Bella s-au cunoscut, cam pe la sfarsit cand au ajuns la bal le-a fost facuta o poza impreuna(parca vampirii nu apareau in poze).
La fel si in New Moon.Alice le-a facut o poza impreuna la ziua de nastere a Bellei iar apoi Bella a printat-o.Cum se poate asa ceva?
Repettonguearca vampirii nu apareau in poze
Ma lamuriti si pe mine va rog?
Cel mai bun raspuns primeste funda :X

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Depinde de film. In "Twilight" acestea sunt doar niste mituri si de aceea apar vampirii in poze.

| ICanSeeAll a răspuns:

Pai depinde de film. Toate povestile cu vampiri sunt diferite. In vampire diaries vampirii hipnotizeaza cu privirea, in twilight nu. Sunt diferite.

http://forever-twilight-fan.blogspot.com/

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Pai filmul twilight nu se bazeaza pe clasicele legende cu vampiri de exemplu se zice ca vampiri daca apar la lumina soarelui iau foc si se prefac in cenusa pe cand in twilight daca sunt atinsi de soare le lumineaza pielea precum cristalele, deci prin urmare twilight este un film cu vampiri original in care slabiciunile si aturile vampirilor se bazeaza pe idei originale

| Karakter1 a răspuns:

In filmele vechi din anii '80 vampirii nu apar in poze big grin Acestia is vampiri moderni LOL big grin

| CryssCrySta a răspuns:

Asta se spune in vechile carti, dar eu cred ca e logic sa apara in poze pana si fantomele o fac. Orcum ei sunt creaturi fara suflet lor le ramane doar capacitatea de dezvoltare pe care o aveau cand erau vii(acum sunt "morti vii").Lor le ramane corpul dar sufletul moare de acea ar rebui sa apara in poze.

| giao921 a răspuns:

Hei! Da, asa se zica ca vampirii nu apar in poze, dar cel mai bun raspuns cred ca e faptul ca pur si simplu e un film. In filme ne e totul real, ca in realitate... din cauza asta sunt filmele si de asta ne uitam la ele, pentru ca vedem lucruri fascinante, lucruri pe care nu le vedem in fiecare zi. Sper ca am fost de ajutor, Anca! big grin

| ionela5691 a răspuns:

Asta a fost o inventia.Nu in fiecare film vampiri sunt la fel.Twilight a venit cu ceva nou. Fiecare film vine vine cu ceva nou.Si in jurnalele vampirilor vampiri apar in poze si au venit cu multe lucruri noi.