| Amiiii69 a întrebat:

La serialul Phineas&Ferb era un episod cand Jeremy ii spunea lui Chandes ce ii place la ea. Stie cineva pana la urma ce ii place la ea? Din cate am vazut nu ii spune si baga faza aia cu meciul. Cine stie?

Răspuns Câştigător
| cacababa a răspuns:

In primul rand nu cheama pe nimeni chandes in al doilea rand daca esti analfabet nu mai zi nimic in al treilea rand daca nu baga faza aia se termina si in episodu viitor zicea asa ca i-a zis ca ii place... ei

| Amiiii69 explică (pentru cacababa):

Aha. Mai greseste si omul doamnee faci omor? Mai bine numai raspundeai ca si asa nu am inteles nimic.tongue

4 răspunsuri:
| Amiiii69 explică:

Chandace* scuzati-ma blushing

| cacababa a răspuns (pentru Amiiii69):

Nici asa

| Amiiii69 explică (pentru cacababa):

Dar cum o cheama? stiam ca candace.zii tu daca stii atunci