| AnnaRaluk123 a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu o intrebare pentru cei care se uita la Naruto Shippunden. Puteti sa-mi dati episoade din Naruto Shippunden de ex:episodul 206 cam asa episoade as vrea cu Sakura si Naruto.Va rog sa imi dati si o sa va dau funda+vot la cine imi da cele mai multe.Multumesk!

1 răspuns:
| Dragneel a răspuns:

Nu sunt foarte multe episoade de genul. Vreo 3 sau 4. Si ca sa le cauti o sa dureze ceva. Mai repede cauti pe youtube. ^.~ Nu cred ca am fost de atat de mare ajutor, dar.