| zeitaana a întrebat:

am si eu o intrebarebatting eyelashes si rog ajutor. Deci eu urmaresc un film se numeste "Legendele Palatului Printul Jumong" este difuzat pe tvr1 de la ora 18:30. si m`ar interesa foarte mult cum se numeste actorul care il joaca pe Jumong... daca ma puteti ajuta va rog frumos. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| angel4v3ryour a răspuns:

B-)Actorul se numeste Song Il Gook;)uite si aici informatii despre film si toate serialele:http://www.filmecoreene.com/2010/10/jumong-2006-online-subtitrat.html

2 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Numele actorului e Il guk Sing

| Andru1996 a răspuns:

Doamne doamne ma dispera cu actoru asta, poate imi rasp si mie la o intrebare...cum sa fk sa fiu ca el poate atunci isi aminteste si de mine?batting eyelashes... TBX ANAlove struck:*