| bobok12 a întrebat:

Hei! cei care se uita la serialul de pe tvr1 legendele palatului: printul jumong, care imi poate spune dka a mai fost difuzat pana acum si dka nu cine poate sa imi zica cum se termina...mor de nerabdarebatting eyelashesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Uita-te si singura http://xfilmeonline.ucoz.com/......_online/82

2 răspunsuri:
| Cristian3 a răspuns:

Pai. nu a mai fost difuzat dar stiu cum se termina. se termina putin c-am tragic parerea mea Jumong si soseone trebui sa se casatoreasca pentru stat sau ceva de genu asta dar in timpul acela vine dominita Soya si baiatul acestuia! Sosone pleaca departe cu cei 2 baietii ai ei si baiatu baiatului lui Jumong il omoara pe Desoha (nu prea le stiu numele ) si c-am asa! si formeaza o nastiune si in traducere vine Coreea! sper ca-am fost de ajutor!

| alexandrabacau97 a răspuns:

Da a mai fost difuzat