| Reddie a întrebat:

Buna TPU, am si eu o problema. Am avut cont de Netflix pe numele meu dar de la o perioada nu am mai platit. Iar acum cand am vrut sa intru pe cont sa platesc mi-a spus ca nu exista cont cu pe acea adresa de email, inseamna ca la o perioada anume de inactivitate contul se sterge automat?

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da, se șterge cam după un an dacă nu plătești.

| Zuzu1991 a răspuns:

Foarte bine, fa alt cont cu acelasi e-mail, care e problema?

| NotNamed a răspuns:

Da. Nici eu nu stiam asta si am primit email de la ei. Da' oricum nu.mi pasa. Site. urile de piraterie sunt de 10k ori mai bune

| svenhassel13 a răspuns:

Mai încearcă, trebuie sa meargă

| daniel889 a răspuns:

Exista posibilitatea ca acel cont sa-ti fi fost sters, s-a intamplat in trecut pe Netflix. Incearca sa te inregistrezi si asa iti vei da seama daca a fost sau nu sters, daca merge sa te inregistrezi cu aceeasi adresa de email, cu siguranta a fost sters.