| Miuletz a întrebat:

Am un cont pe Metin2ro,problema este ca adresa de email pe care am facut contul am pierdut-o, adica am schimbat din greseala parola si nu mai pot intra, si daca nu intru din cate stiu se sterge adresa de email, intrebarea este, daca se sterge adresa de email se sterge si contul/conturile de pe adresa respectiva? cineva mi-a spus ca nu ca, contul ramane in data de baze de la joc, dar acum 4 ani s-a intamplat ceva asemanator, contul era facut pe adresa de email a tatalui meu si el nu intra si intr-o zi cand am intrat mi-a zis"Contul este banat" si am crezut ca s-a sters adresa si din cauza asta si contul.

Răspuns Câştigător
| YellowLight a răspuns:

Contul ramane in baza de date a jocului ce iti da ei ( metin2) aia e confirmarea la cont deci contul ramane. FUnda?

| Miuletz explică (pentru YellowLight):

Multumesc mult chiar m-ai ajutat, ai funda + vot happy

1 răspuns: