| AdriAdrianaAdri a întrebat:

Am terminat toate sezoanele din American Horror Story si as vrea sa vad tot un serial horror ce-mi recomandati?(daca nu ai vazut serialul mentionat mai sus v-il recomand)dau funda* happy

6 răspunsuri:
| Ghost963 a răspuns:

Breaking Bad sau Hannibal Lecter

| Pricked a răspuns (pentru Ghost963):

Breaking Bad - serial horror? Tu l-ai urmărit măcar?

Iar a doua ta recomandare e, de fapt, Hannibal (fără "Lecter").

| EvelinaToma a răspuns:

The Conjering - a fost cel mai de groaza film din 2013 big grin
E suupeeer! Funda? :3

| MirelaMimi a răspuns:

Uita-te la ''The Walking Dead''.Nu este el foarte horror, dar cu siguranta este scarbos si este foarte tare! happy :*

| Niky10 a răspuns:

Uita.te la Freddy Krueger