| bbogdann a întrebat:

Am vazut acu vreo 2 saptamani la ProTV un film, in care personajul principal se numea JOHN ( in film ). In acel film era vorba despre un autobuz, care daca avea viteza sub 50 MPH exploda o bomba pusa sub el... pana la urma a reusit sa evacueze toti pasagerii. Daca stiti cum se numeste filmul raspundeti,

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Speed-cursa infernala- cu sandra bullock, si keanu reeves-1994 productie

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca te referi la filmul Speed (tradus la noi Cursa infernala).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din 2 în 2 ani redau filmul ăsta. laughing)

| Dinu77744 a răspuns:

Intra pe pro tv (site) si cautal