| Paraoan_Andreea_1998 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp inceputul unui film pe ProTv si nu imi pot aminti cum se numeste..era cu un baiat coreean care facea transporturi de diferite obiecte interzise..mama lui moare in urma unui atac al brigazii de stapanire a ordinii..si el hotaraste sa se inscrie la un concurs de lupte si arte martiale. unde se bat pana la epuizare..doar atat am vazut..numele filmului incepe cu H. daca ma poate ajuta cineva., Multumesc!

Răspuns Câştigător
| damnedwolf a răspuns:

Deci stiu unul care se potriveste descrieri dar nu incepe cu h
https://www.youtube.com/watch?v=eiovajPBOWI
sper ca asta este filmul cel cauti

| Paraoan_Andreea_1998 explică (pentru damnedwolf):

Multumesc din suflet! Asta e

| damnedwolf a răspuns (pentru Paraoan_Andreea_1998):

N-ai pentru ce si scuze ca ti-am raspuns de abia acum dar acum am gasit intrebarea
nu ma gandeam ca o sa iti mai fie de folos dar totusi m-am gandit sa iti dau un raspuns