| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film, in care oameni din toate timpurile sunt intr-o lume in care ei trebuie sa supravietuiasca. Primeau fiecare cate o portie de mancare dintr-o capsula, iar la un moment dat, o echipa aveau o fortareata si ii obliga pe restul sa i se supuna. Daca mureai erai readus inapoi. Dupa ceva timp, personajul principal ajunge pe o barca si scapa de cei din fortareata. Cine stie cum se numea filmul, funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este filmul Riverworld (Lumea fluviului), facut dupa ciclul de romane scrise de Philip José Farmer.