| yonutzzz95 a întrebat:

am vazut de curant filmul step up 4, as dori sa stiu niste melodii cum se numesc din film si nu le-am gasit, deci ma gandesc poate ma puteti ajuta. deci melodiile care leas dorii sa aflu cum se cheama sunt: -in secventa cand fata aia ii invitata de ala din step up la galeria de arta unde descopera pe cei din the mob. -a 2 ii din scena cand fata aia a intrat in formatie si danseaza pentru prima data in formatie cu o masca pe masa etc. -iar ultima melodie ii din secventa cand trupa ii intro institutie si toti sunt imbracati in costum si danseaza acolo iar la final sefii merg afara unde vadun fel de mana care are o servieta si deschizanduse apare : we are not for sale. V-as multumii din suflet daca stiti melodiile astea, am cautat prin list songs step up 4 si n-am gasit, plzz care imi spune exact acele melodii dau funda. va multumesc

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| white2 a răspuns:

Cu putin efort poti gasi orice pe net, un pic de imaginatie si un pic de engleza : http://www.imdb.com/title/tt1800741/soundtrack