| ghht a întrebat:

Am vazut demult un film cu niste tineri ce gasesc un baiat ce este inghetat iar acestia il aduc la ei acasa si din greseala il readuc la viata. Acestia il ajuta pe tanar cum sa se comporte in noua societate. Pe parcursul filmului el se indragosteste de o fata...problema este ca nu imi mai amintesc cum se numea, ma puteti ajuta, va rog?

3 răspunsuri:
| kingsinatuo a răspuns:

Ar putea fi un film ispirat dintr-un desen pe nume legenda avatarului aang happy uita-te pe net la desene si poate e chiar ceea ce cauti

| IonutMihai97 a răspuns:

Cred ca e asta ''Ultimul razboinic al aerului''. Sper ca e de folos raspunsul meu. ///
funda?

| ghht explică:

Nu e ceea ce caut....filmul despre care vorbesc eu este o comedie romantica....mersi oricum