| Goldenboy97 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta sa gasesc numele filmului?
- Tot ce imi amintesc ca in film era un grup de tineri care mor pe rand, si unul dintre ei parca are viziuni cu ce se va intampla chiar inainte ca respectivul sa moara.

Răspuns Câştigător
| pufuletziii a răspuns:

Final destination?

| Goldenboy97 explică (pentru pufuletziii):

Mersi laughing

| pufuletziii a răspuns (pentru Goldenboy97):

Cu placere laughing Chiar nu ma gandeam ca nimeresc.

9 răspunsuri:
| anabelisa a răspuns:

E super filmul si merita vazut! Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,Final Destination dar sa stii ca sunt doua parti.

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt 5 parti. Ultimul e din 2011. Uite:
https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=filmele+Final+Destination

| anonim_4396 a răspuns (pentru horia2012):

Nu stiam, eu cred ca am primele doua parti pe doua cd-uri.

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt misto toate. Uita-te le ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt acel tip nu stie dinainte cine moare.Moartea avea un plan pe cine sa omoare, si acest tanar impreuna cu ceilalti amici doar banuie cine o sa moara dar mereu da gres, ppentru ca in loc de cel care cred ei ca o sa moara, moare altcineva.In final a aflat grila mortii si se salveaza cand ii vine randul.Un film frumos.