| DayannaMaria a întrebat:

am vazut mai demult un film horror era ceva cu o fata (fantoma) si avea in jurul ei muste mereu, si era o secventa in care ea a nascut din picioare happy. Fundaa celui mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

The stinky pregnant ghost

| Cristina27061999 a răspuns:

Mama movie? dar nu avea muste avea un fel de fluturi(moli) Funda?happy Sunt sigura ca asta e filmul la care te referi

| valentingb a răspuns (pentru Cristina27061999):

Molii. Iiiiiiiii laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Cristina27061999):

Mama e un film de rahat
si fetele nu erau fantome si nu-mi amintesc vreo secventa cu nascutul din picioare

| Cristina27061999 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Ba era atunci cand o visa paia si dupa a omorat o maicuta si si-a luat copilul acum sti? stiu ca este naspa laughing

| DayannaMaria explică (pentru Cristina27061999):

Multumesc mult dar nu e filmul la care ma refeream, acel film este mult mai vechi... si imi aduc aminte ca erau si niste romani care jucau, vorbeau romaneste big grin