| ghostbusters a întrebat:

Am vazut mai demult un film si nu mai stiu cum se numea :era despre o fata care intra la o scoala de muzica.ea se imprieteneste cu un baiat si o fata pune o caseta in care ea canta la chitara si erau si vaci, iar colegii ei rad de ea.la scoala e un profesor care o pune sa cante operete (cred ca am scris bine)in alte limbi si ea nu stie si ii da meditatii pana reuseste.la sfarsit e un spectacol in care ea canta opereta si cand toti cred ca s-a terminat ea schimba melodia si vin si niste dansatori...

6 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Camp rock 1&2. sunt 2 parti ambele frumoase, funda?

| Asiral95 a răspuns:

Cred ca l-ai vazut pe Jetix

| ghostbusters explică (pentru Asiral95):

L-am vazut pe un site, dar nu mai stiu site-ul si nici cum se numeste filmul