| melittlelioness a întrebat:

Am vazut toate serialele legate de medicina ( House MD, Grey, s Anatomy si Body of proof)
Stie cineva se altele?
Dau fundita+vot castigatorului si vot tuturor celor care vor raspunde
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Junior doctors: your life in their hands
Saving hope
Combat hospital
General hospital
http://www.cinemarx.ro/......-medicala/

5 răspunsuri:
| Lotzone a răspuns:

След e super tare!

| M25M a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Medical_drama#United_States.2FCanada

Aici ai o lista cu serialele de acest tip din SUA, din perioada anilor 50 pana in prezent. Poti vedea daca sunt cat de cat bune serialele accesand imdb.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E.R are 15 sezone, o sa te tina ocupat o vreme, plus e cel mai realist dintre toate

| dannyel86 a răspuns:

All Saints
A fost difuzat si in Romania.

| melittlelioness explică (pentru suntserios):

Imi pare interesant acesta, dar nu reusesc sa il gasesc online nici pe vplay nici pe serialeonline....imi poti lasa un link?