| Levante a întrebat:

Am vazut un film acum ceva vreme, tot ce imi amintesc din el este ca un baiat era foarte bogat si era tanar, parintii lui avea bani, părinții lui il scoteau din toate belelele. El se îndrăgostește de o tipa mai saraca si goleste toata gara, o inchiriaza doar pentru a se întâlni cu fata aceea. Va rog daca ati vazut filmul sa imi spuneti cum se numeste, dau funda!

2 răspunsuri:
| Credor a răspuns:

Tres metros sobre el cielo, The cinderela story, Juwanna Mann
Fear 1996
Billy Madison
Not another teen movie
The first time
17 again
Accepted
Crossroads
Dangerous minds
The invisible
Disturbia
Girl in progress
The chaperone
Cam toate is de genul uitate la trailere daca ai noroc si il gasesti

| Levante explică (pentru Credor):

Nu e niciunul, mersi oricum

Întrebări recente