| abcd_5263 a întrebat:

Buna TPU :*... am vizionat seriale cu vampiri ( True Blood, The Vampire Diaries), filme (Twilight, New Moon, Eclipse), dar vreau sa mai vad si altele si vroiam sa va intreb care seriale cu vampiri mi le-ai recomanda? cel mai bun raspuns primeste funda :X... Multumesc anticipat happy!

4 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Seriale: Blade,Buffy,moonlight,angel,blood ties.

Filme:Underworld ( toate trei :X ), Interviu cu un vampir, Blade ( exista si film si serial), si mai cauta aici : http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/

| didilove a răspuns:

The nine lives of Chloe King
E un serial nou...nu e chiar cu vampiri dar e ceva de genul... uite'te la trailer si o sa vezi ca merita vazut:X

| Bitsuu a răspuns:

Cu vampiri nu mai stiu fainethinking dar de curand a inceput un serial foarte fain cu varcolaci produs de MTV.Serialul se numeste Teen wolf.merita vazut happy