| Ligia_5960 a întrebat:

Apelez la voi pentru ca de ceva vreme ma straduiesc sa gasesc numele unui film pe care l-am vazut cu cativa ani in urma.
In film era vorba despre o cursa de caini pe zapada din cate imi amintesc eu, pentru ca amintirile mele sunt destul de vagi. Stiu insa sigur ca era vorba despre un om care a pornit intr-o cursa si parca isi dresase cainii sa porneasca atunci cand flueiera. Si stiu ca in ultima instanta nu a mai fost capabil sa duca aceea cursa pana la sfarsit iar cand mai erau doar cativa metrii pana la linia de sosire sania lui s-a oprit si cineva dintre spectatori a inceput sa fluiere acel catec cu care el isi dresase cainii si ei au pornit din nou. Din cate imi amintesc eu cam asa era filmul. Care stiti numele filmului sau macar ceva detalii care sa ma poata ajuta sa gasesc numele filmului.
Va multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Iron will! E superb filmul!

http://www.youtube.com/watch?v=TsDnmDhtz_k

2 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Snow dogs sau eight belowhappy

| veronica a răspuns:

Snow Dogs e din 2002 si e aventura, comedie pote pe asta il cauti