| Robbe a întrebat:

Salut TPU! Va rog sa ma ajutati sa gasesc un film pe care l-am vazut acum ceva timp, dar nu-mi mai amintesc numele filmului. Va pot oferi niste detalii:
- stiu ca in film e vorba despre vreo 3-4 personaje blocate intr-o cabina, unde aveau tonomate si telefon, dar nu puteau iesi din cauza unui individ care ii urmarea si daca ieseau din cabina aceea, era omorat, ori printr-o capcana de-a lui (fire intinse care nu puteau fi vazute ) ori ii omorau cu toporul.
- dupa un timp cativa dintre ei incep sa iasa si sunt omorati.
- in cabina mai intra unul si este omorat de supravietuitori, dar nu era criminalul.
Si nu stiu ce sa va mai zic, sper ca puteti sa-mi ziceti titlul filmului!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

ATM - Bancomatul terorii (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/atm-559527/

| Robbe explică (pentru floresdemayo):

Mersii muult :*:*