| Yaya22 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna numele unui film romanesc, l-am vazut in urma cu cativa ani e vorba despre fata unui mare dirijor care este violata de catre un mafiot si tine secret acest lucru. Din cate imi amintesc in film a jucat si Razvan Oprea de la Mondenii. Nu reusesc nici cum sa imi amintesc numele filmului, daca stiti va rog sa imi spuneti. Multumesc

2 răspunsuri:
| ilisium a răspuns:

Sper ca te va ajuta cu ceva, atasez un link ce contine toate filmele in care a jucat Razvan Oprea: http://www.cinemagia.ro/actori/razvan-oprea-5860/

| Yaya22 explică (pentru ilisium):

Multumesc frumos, am gasit filmul e "Second Hand"