| jackie12345 a întrebat:

As avea nevoie de un film de comedie super bun care sa fie chiar de comedie! Mulțumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Asfalt tango! Îl găsești pe YouTube!

| mastadont a răspuns:

Încearcă eurotrip, miss march, seria american pie sau nu te pune cu zohan. Garantez că o să-ți placă big grin

| jackie12345 explică (pentru mastadont):

Mersi mult! Zohan l-am văzut. Chair e tare?

| NLS a răspuns (pentru jackie12345):

Yours, Mine & Ours l-ai văzut?

| JicaContra a răspuns:

Fiecare cu fetish-ul lui
mie NU imi place comedia clasica, cu mici exceptii (Amza Pellea - Nea Marin - miliordar)
URASC CU ADEVARAT PARODIA (Jim DE RAHAT IMBEIL Carrey, stan si de RAHAT IMBECIL bran, etc.)

DAR, imi plac comediile "serioase" cum ar fi "Down Periscope" (cauta pe google, sunt niste scene de MORRRRRRI DE RAS tongue

| jackie12345 explică (pentru NLS):

Da, l-am vazut.a fost super tareeee

| jackie12345 explică (pentru JicaContra):

Chiar merita vazut?

| RKBlue a răspuns:

Happy Death Day 1 si 2

| crytonford a răspuns:

Inceraca filmul romanesc: pup-o mă.e super tare

| JicaContra a răspuns (pentru jackie12345):

Filmul e din 1996
nu stiu cat mai impresioneaza pe cineva destul de blazat in ziua de azi, dar cum l-am vazut prima oara cu ani in urma, CHIAR AM RAS CU LACRIMIwinking