| JusTPauL a întrebat:

Un film super comedie?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| JnY a răspuns:

Triple dog e si drama insa vei fi amuzat happy

| qwerty101010 a răspuns:

Little man (razi de mori) Fundita? puppy dog eyes

| freakypoppy a răspuns:

Superhero.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Man in Black 3
Harold and Kumar go to White Castle

| JusTPauL explică:

Majoritatea le-am vizionat, cateva nu le-am gasit dar, ce mi s-a parut interesant ar fi The Dictator si American Reunio(un film in care joaca si Stifler din Van Wilder Freshman Year alt film super comedie) deci ar fi corect sa ii dau funda lui "the2k" care mi-a dat 2 filme super:d (project x l-am vazut si e o nebunie de filmwinking thx you

| Hevnoraak a răspuns:

Ted.

| DjYeti a răspuns:

Little Fockers, toata seria, Men in Black 3(inca nu a aparut HD), Seria Harold and Kumar, toatebig grin si ce mi-a placut mie Gradinita lui taticu(Daddy`s Daycare) si era acum intr-o seara un film pe Antena1 cu un spion in stilul Afro. Undercover Brother
(2002)

| WaraAl3x a răspuns:

Le visiteurs - am murit de ras. Men in Black,

| anonim4565 a răspuns (pentru WaraAl3x):

Nu stii unde pot vedea les visiteurs 2?

| AquagirlDiana a răspuns:

Singur acasa 1, 2

| TeyMar a răspuns:

Vanatoarea dupa soarece. FUNDA?

| Gabriel_Alberto_1999 a răspuns:

The hangover(1, 2), Anerican Pie(toate partile), Cineva m-a Muscat, Man in Black(1, 2,3), Taxi(toate partile), Norbit, Big Momma's, Ghost Busters, Meet the Spartans, Filantropica...