| catahardy a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare, am vazut o parte dintr-un film, o comedie.stie careva cum se numeste? era vorba de niste negri, si o aruncat unul o sticla pe geam din avion si negrii or zis ca e nu stiu ce cazut din cer si au folosit sticla pentru mai multe intrebuintari si pana la urma au vazut ca e periculoasa si au vrut sa scape de ea si unul a plecat cu sticla la capatul pamantului sa o arunce...ma rog stiu ca nu ma am cu explicatultongue dau funda^^

2 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Filmul se numea... "i think nowone knows this cand of shitty film" cred nu stiu cauta

| catahardy explică:

Ma daca nu iti convine nu posta am pus intrbarea daca stie cineva deci nu trebuie sa faci u pe desteptu