| PinoDenisa19 a întrebat:

as dori sa aflu cum se numea un film care s-a dat de foarte multe ori pe pro tv. era cu un negru si prietena lui si ea a plecat cu un camion cu barbati si el a ramas la un magazin si apoi a venit unul cu un pistol si n-a mai putut sa plece si au ramas mai multi ostatici in magazin. in sine filmul era ca o comedie nu era tragic laughing. as dori sa stiu daca stiti voi cum se numeste :d.
si inca o intrebare... mai era un film in care un grup de prieteni s-au dus pe un iaht in mijlocul oceanului si s-au aruncat toti in apa fara sa lase scara langa iaht. au ramas toti in ocean si au inceput sa moara pe rand. numai o femeie a supravietuit si era si un bebelus la bord. spuneti-mi daca stiti cum se cheama aceste 2 filme. MULTUMESC anticipat! :*.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Primul film nu l-am văzut (sau nu-l recunosc), iar al doilea se numește „Open Water 2: Adrift" - În larg 2 (2006).
http://www.youtube.com/watch?v=SItuuvHmZdk&feature=fvwrel
Numai bine!