| XxXFBIXxX a întrebat:

Buna TPU as dori sa imi spuneti va rog niste seriale gen Doza de has, RObotzi, Luzarii de pe electrolizei in genu acestora. Va rog mult... Multumesc funda+vot

Răspuns Câştigător
| felix9614 a răspuns:

10 lucruri

6 răspunsuri:
| G510 a răspuns:

Tequila... nu este un serial dar este amuzanta big grin Are cateva videouri : Adevar si provocare, Muzica in realitate, parodii... Uita-te pe youtube big grin

| XxXFBIXxX explică (pentru G510):

Adevarat nu este amuzant, ce a scris sammt0523 cu ilariant da este numai ca ii stiam...

| G510 a răspuns (pentru XxXFBIXxX):

Da tequila?

| PrietenashXD a răspuns:

Zmenta

| LeviAckerman a răspuns:

Tequila