| doraz a întrebat:

As dori sa-mi recomandati si mie niste seriale pentru adolescenti, dar care sa nu fie cu vampiri sau sa fie SF.
As vrea unele cu povesti de dragoste, moda.
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| xAndreeax01 a răspuns:

Serialele care ar putea sa te intereseze ar cam fi:Gossip Girl,Pretty Little Liars,The Mentalist,Dexter, New Girl, Lie to me, How I Met Your Mother, Friends si House M.D.

| doraz explică (pentru xAndreeax01):

Da, Pretty Little Liars e tare happy Cam scary.

| xAndreeax01 a răspuns (pentru doraz):

Hmm.da e cam groaznic, sincer nici mie nu`mi place.Dar ti-am dat o lista din care ai putea sa iti alegi.thinking

6 răspunsuri:
| PriliBlueBlood a răspuns:

Gossip girl, 90210, the secret life of the american teenager si skins (uk),

| zNCrys a răspuns:

Californication. Nu stiu altul...fiind baiat doar la asta m-am uitat si e interesant.

| annytzatza a răspuns:

Baby Daddy
Awkward
New girl
the Big Bang Theory

| Serioux97 a răspuns:

Pai frate nu stiu ce sa zic uitate la iubiri secrete pe prima tv la 19:30 de luni pana miercuri si la pariu cu viata la pro tv luni la ora 20:30