| untipoarecare a întrebat:

As dori sa-mi spuneti daca stiti despre un film din ani 90' cu sex si horror si putina comedie, care a fost difuzat prin 2000-2002 pe protv sau antena 1. Iata ce imi amintesc din el : 1.Prima faza a filmului este cu un barbat care merge pe o strada intunecata si este tras in canal de ceva. 2.In film este vorba de 2 sau 3 baieti si unul dintre ei ajunge la spital cu mana sau piciorul rupt si prietena lui ( facuta recent) vrea sa faca sex cu el si pe masura ce se dezbraca si il pune sa o pipaie baiatul vede la geam o baba care se uita la el ca si cum ar fi un avertisment sa nu se culce cu fata ( probabil pentru ca era monstrul).3.De faza asta nu sunt sigur ca a fost in fil asa ca daca aveti vreo ide pana acum ignorati faza asta.Se aflau la un club si un punker iese afr si este atacat de monstrul din film ( cred ca era un varcolac). 4. La sfarsitul filmului baiatul de la spital se afla in locul unde se trag clopotele si scapa de monstru.Ei cam imi amintesc eram mic si am cam ratat filmul, orice sugestie sau comentariu cu numele filmului primeste funda si un mare multumesc. Il stiti?

1 răspuns:
| Alexandr a răspuns:

Il stiu...mie personal nu imi place! Funda?