| dreamerrrrrrr a întrebat:

As dori sa va intreb unde pot privi,, The Twilight Saga:Breaking Down" online, Fundaaa!

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Dureaza vreo 2-3 saptamani pana apare si pe internet. Daca vrei sa vezi o parte din el te poti uita aici (in italiana):
http://smashing-tech.net/......ie-online/
Momentan il poti vedea la o calitate buna si in intregime doar la cinematograf.

| SongElena a răspuns:

Nicaieri decat la cinema pentru ca va mai dura pana va aparea pe net subtitrat. pentru ca azi este premierea

funda?

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Http://smashing-tech.net/......ie-online/ ,dar e in italiana si spaniola,si nu se vede prea bine

Răspuns utilizator avertizat
| omuleatza a răspuns:

Nu cred ca il poti privi inca laughing pentru ca stiu ca prietena mea se duce maine sa il vada in cinema.

| abcquiz a răspuns:

Acum se da in cinematografe, asteapta pana apare si la tv

| Benjamin1 a răspuns:

Scrie pe Google Filme online The Twilight Saga:Breaking Down" nu uita de fundita