| WhateverX a întrebat:

Hei! Stiti cumva daca se va difuza filmul Twilight Saga:Breaking Down(part.2) in Piatra Neamt, la cinematograful Dacia?

4 răspunsuri:
| Aleeeecs a răspuns:

Da,daca s-au doifuzat si celelalte parti o sa se difuzeze si aceata paret, dar nu cred ca o sa-l vezi prea curand, deoarece O sa apara pe 15 sau 26 octombrie 2012 in tara lor 9dar si la noi doar ca nu v-a aparea in varianta buna) dar cred ca peste cateva luni.puppy dog eyes
Fundita?

| N0xEterniS a răspuns:

Se va difuza.

| kitten95 a răspuns:

Stai mai intai sa apara si apoi o sa vezi

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Nu stiu daca se va difuza. Dar daca se difuzeaza poate mergem impreuna. Si eu sunt din Piatra-Neamthappy