| Paul1126 a întrebat:

As dori si eu niste filme cum sunt : never Back down, Blood and Bone adica batai de strada sau ceva de genu (ca in filmele precizate sau macar pe aproape)Dau funda la cel ce da mai multe filme!

7 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Cauta filme cu Tony Jaa, un thailandez care joaca bine, se zice ca schemele nu sunt trucate.

http://youtu.be/IM2atZfn87M

Asta e o scena din filmul The Protector (2005) cu Tony Jaa, mai sunt cateva filme cu el la fel de faine. :)

| Wokez a răspuns:

Boyz in the hood
seria undisputed

| JustOneLife a răspuns:

Incearca Faster-Iute ca glontul.e genial...

| Gabyro1992 a răspuns:

Karate kid, Lion king, Weapon(Van Damme 2010), Rush hour 1 2 3, Grind, Double impact, Rambo 1 2 3 4, Ninja Beverly Hils. Funda?

| Andrei_Mindru_1996 a răspuns:

Never back down 2 si Tekken. Favoritul meu ramane Gamer, daca le-ai vazut foarte bine, daca nu, iti recomand sa le vezi pe toate deoarece sunt foarte bune.

| shardy a răspuns:

Green street hooligans (1, 2) is prea faine