| DeliaDelii a întrebat:

Buna TPU.As vrea cateva filme de dragoste gen 3 metros sobre el cielo.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

500 days of summer, a walk to remember, tengo ganas de ti, declaratie de dragoste (film romanesc destul de bun) cu tineri liceeni.

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Poti sa vezi continuarea : Tengo ganas de ti(2012). Vizionare placuta!

| DeliaDelii explică (pentru SwEEtGiRlZ):

Multumesc dar am vazut ambele parti

| Cynthia03 a răspuns:

Never le me go, LOL, Dear John, The last song,A walk to remember,Sweet November, If only, P.S.:I love you, The notebook, Remember me, The first time. Tengo ganas de ti, Laguna albastra 2, Friends with benefits.