| KyloReN15 a întrebat:

Buna TPU as vrea niste filme despre droguri, traficul de marijuana etc. Pana acum am vazut : Cannabis Kid, Get Rich or Die Tryin, Blow.
Nu vreau filme in care sa fie droguri ci filme despre traficul de droguri, povesti ale unor traficanti intelegeti voi si sa nu fie vechi

4 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Uite-te la " Bro " e printre cele mai smechere filme pe care le-am vazut. Pana acum l-am recomandat multor oameni si toti mi-ai zis ca s-au uitat de 2 -3 ori la el si ca e genial. Uite-te nu o sa-ti para rau happy

| KyloReN15 explică (pentru Sellak):

Foarte bun filmul insa finalul este putin cam nasol happy

| Sellak a răspuns (pentru KyloReN15):

Eh, in orice film trebuie sa moara un personaj important la final nu?laughing

| V3r0m0n a răspuns:

Breaking Bad - exact ce vrei tu, un serial care te va captiva, unul dintre cele mai bune ever!