| AnonimMM678 a întrebat:

as vrea sa gasesc un film insa nu stiu cum se numeste, m-am uitat la el acum cativa ani, era primul meu film horror. Poate ma ajutati voi si il gasiti.,,Era vorba de un criminal imbracat tot in negru,cu o pelerina,care ii urmarea pe niste adolescenti si ii omora,stiu niste secvente din el anume: era noapte si unul dintre adolescenti era prin padure mergea la masina lui parca si criminalul acela a tras in el cu o sageata si l-a nimerit in picior,iar pe unul dintre adolescenti l-a luat si la transat, ia bagat cutitul in piele si la scos inapoi, iar el traia cand a facut asta, iar dupa a murit, stiu ca mai erau si alte secvente cand 2 dintre adolescenti s-au ascuns dupa ceva stanci pe langa ceva rau,si au ijncercat sa il omoare dar nu au reusit, stiu ca la final,acei adolescenti au mers la un batran intr-o cabana ca sa il ademeneasca pe ala,iar batranu avea pusca si nu la omorat a lasat pusca jos, iar criminalu a luat pusca si la omorat, iar cei doi adolescenti erau intr-o camera care avea un geam mic,iar baiatul sau fata nu mai stiu sigur, a incercat sa iasa pe geamul ala nmic, era iesit de jumate si atunci stiu ca l-a vazut pe ala in fata lui si la final cihneva la omorat.Stiti careva filmul? Va rog.Dau fundita.

1 răspuns:
| crystalxmx22 a răspuns:

Pai este Black Mask, Stiu ce i facut asta vara si Infernul, sper ca te.am ajutat astea sunt niste filme similare cu ce ai spus tu happy