| TMAIGL a întrebat:

Salut TPU. Am văzut un film horror acum câțiva ani și nu mai știu cum se numește. Filmul începea cu un vapor care șosea in portul unei insule și acolo erau tineri, care dădeau petreceri, sex, băutură etc. Nu mai știu exact cum era filmul, dar stiu că era cineva care îi omora cu o sabie, prin pădure, intra după ei prin casă. Și la final știu că, criminalul a fost omorât într-o barcă, gen s-a prins de funia care era legată barca și a fost tăiat în două!

14 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Greu

| LordCristobal a răspuns:

,,Nu am uitat ce ai făcut asta vara" partea a doua, asta o fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta + eu să-l găsești dacă ai putea da mai multe detalii!
Din ce an e filmul?

| TMAIGL explică (pentru anonim_4396):

Dacă știam puneam mai multe detalii, gen știu că venise cu un tv în brațe și la arunca in piscina unde era cineva și sa electrocutat, știu că făceau diferite jocuri tinerii, gen se costuma in fructe și alerga printr-un labirint în pădure și criminalul îl tăia! L-am văzut prin 2009/2010 filmul.

| IceRope a răspuns:

S-au dus cu vaporul în pădure, unde îi urmărea unul cu sabia prin casă. Asta sună a vis urât, nu a film.

Răspuns utilizator avertizat
| Bulllll a răspuns:

Fear Island

| TMAIGL explică (pentru Bulllll):

Nu, îl dau naiba de film că l-am căutat pe toate siteurile, zici că sa șters.

| Anonin00 a răspuns:

Nu te supăra, știu de care film spui că și eu l-am văzut pe vremea aia, dar parca ar fi șters, nu l-am mai găsit pe nicăieri, daca cumva ai putea să-mi spui daca l-ai găsit, mulțumesc

| TMAIGL explică (pentru Anonin00):

Nu l-am găsit, gen începea cu vaporul ăla și după un timp se duce 1 băiat cu 2 fete prin pădurea aia și găsesc o criptă (nu știu dacă se numea așa) și încep să facă sex inauntru și apare ăla cu maceta și îl taie pe băiat și pe una din fete, iar cealaltă aleargă prin pădure și după ajunge la o prăpastie, și apare ăla in spatele ei și când se întoarce se sperie și îi întinde ăla maceta și se prinde cu mâinile de ea și de tăia la degete și după cade.
Apoi nu știu ce jocuri făceau, se îmbarcau in mascote gen fructe și era printr-un labirint de tufișuri și apare ăla cu maceta îmbrăcat în mascota și îl taie pe unul din ei!
Dacă-i asta filmul da și tu un mesaj înapoi sa nu zic că am inabunit și am visat toată chestia asta?

| CostelDaniiel a răspuns (pentru TMAIGL):

Știu frate de care zice nu ești nebun, ori oi fi și eu, îți și zic exact că filmul ăla lo pus la televizor într-o seară de Halloween, știu perfect ce zici, asesinul mai și scria ceva pe victimele lui daca îți aduci aminte, era unu gras în labirint îmbrăcat în portocala,? Odată arunca un aparat într-o piscină del omoară pe ăla, la urmă e tăiat în două, dar nu l-am găsit nici eu nici varul meu, am ajuns la concluzia că o fost un film din seria B si ar fi fost șters, păcat eu cu filmul ăla am avut trauma, aveam 9 ani,

| CostelDaniiel a răspuns (pentru TMAIGL):

Tot eu am scris cu Anonin00

| TMAIGL explică (pentru CostelDaniiel):

Da, exact, ăla e filmul.