| Andrei2513 a întrebat:

Salut TPU acum foarte mult timp am vazut un film in care era vorba de niste adolescenți care au plecat intr o vacanta si era unu indragostit de o fata si i-a omorat pe toti aia,tin minte ca era o cabana si o groapa mare unde erau corpurile astora si moare la final,daca stiti cumva ce film este va rog sa ma ajutați sa il gasesc si sa il vizionez, va multumesc!

1 răspuns:
| hanz a răspuns:

Din pacate, chiar nu imi dau seama de ce film incerci sa spui, dar iti recomand Friday 13, e in mare parte la fel ca acela pe care l ai descris, foarte misto si apreciat filmul.