| didi2802 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa intreb fanii Vampire Knight la ce capitol manga s-a terminat Vampire Knight Guilty. Dau funda big grin.

Răspuns Câştigător
| 000Diddy000 a răspuns:

Pai din cate stiu la capitolul 46. Enemies atunci e partea cu lupta si de la capitolul 47 in sus ea pleaca cu Kaname si cateva capitole, 2 sau 3, nu mai stiu exact, descrie viata ei alaturi de el. Doar ca sfarsitul capitolului 46 e putin schimbat, ea in ultimele pagini se saruta cu Zero. Sper ce te-am ajutat, pupici kissbig grin