| corina_7558 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa-mi spune-ti cateva comedii dar care sa te faca sa razi.Ca nu stiu ce sa caut pe net, am gasit dar se pare ca nu imi prea plac. dau fundahappymultumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mariusik2012 a răspuns:

Stan helsing;
Superhero movie;
Meet the spartans;
College;
The new guy;
Senior skip day;
The hot chick;

4 răspunsuri:
| BBEgirl a răspuns:

Norbit,Nutty Professor,New York Taxi,Duplex,Duce Bigalow,Little Man,Two White Chicks, Despicable Me, Ice Age etc.

Răspuns utilizator avertizat
| rhimezzz a răspuns:

Year 1, tangeld(animatie f tare), Little Fockers 2011, Gnomeo & Juliet 2011, Yogi bear, s.a.

| mirela25 a răspuns:

Knuckle head e foarte tare.are faze chiar super amuzante si mi-a mai placut si how high big grin