| DyNo a întrebat:

As vrea sa stiu cate episoade din seria "Naruto Shippuuden" sunt.
Pe animekage.com sunt 224 de episoade aparutesi se anunta a mai fi, asa ca as vrea sa stiu exact cate episoade sunt.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| DarkShina5566 a răspuns:

Salut! Uite, nimeni nu stie cate episoade sunt in total, pot si 5000. Manga a trecut deja de 500, atata timp cat manga apare in continuare fi sigur ca si episoadele vor aparea si vor fi multe cu toate ca apare cate un episod pe saptamana.Si eu urmaresc aceasta serie de fapt, sunt o mare fana a serialului desi nu prea am timp sa ma uit mereu si raman in urma laughing Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Kendoman92 a răspuns:

La momentul de fata sunt 224 de episoade pe care le gasesti pe www.kz-video.com. Tot acolo gasesti majoritatea animeurilor traduse in romana

| Roberto a răspuns:

Naruto Shippuuden are 228 de episoade in total.