| mariutadraguta a întrebat:

As vrea sa stiu ce se va intampla in suflete pereche.

Răspuns Câştigător
| DianaDiaa a răspuns:

Din cate stiu eu Ovi se marita cu Arjun, iar Purvi cu un doctor. Purvi ramane insarcinata cu Arjun dar nu stie nimeni. Teju afla de smecheriile Savitei, Manav rupe legatura cu Savita, mai tarziu nu stiu cum se imprietenesc Arjun si sotul lui Purvi fac accident cu masina (erau toti 4 in masina) si Ovi pierde copilul. Purvi ii da fata lui Ovi si intr-un final se afla ca de fapt e fetita lui Arjun cu Purvi, cand Ovi se imbata(din cauza alcolului pierde copilul)si spune ce stie. Mai departe numai stiu ....inca se filmeaza. Si eu am citit ce a scris o fata tot pe TPU. Si am vazut ceva pe youtube. Episoadele 1015, 20, 30.

2 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Ovi se va casatori cu Arjun.Cam atata stiu.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Ovi se va casatori cu Arjun, Teju va afla despre ce au pus la cale Sachin si Savita si ii va spune lui Manav. Astfel Archana va reveni in familia lor si nu se mai pune problema divortului. Archana o sa intre in coma si cand o sa-si revina, va fi schimbata actrita care joaca rolul ei... Funda?